Ostatné služby z našej ponuky

Vyberte si z našej rozšírenej ponuky poskytovaných služieb pre Vaše podnikanie. Okrem predaja hotových ready made firiem, zakladania s.r.o., či poskytovania virtuálneho sídla využite náš sortiment. Radi Vám poskytneme cenné rady súvisiace s Vašim podnikaním. Neváhajte a kontaktujte nás. 

Zmeny vo firme

Vlastníte spoločnosť s.r.o. a rozhodli ste sa, že urobíte zmeny v spoločnosti? Zabezpečíme Vám tieto zmeny:

Postup pri vykonaní zmeny vo firme:

1.) Vyplníte dotazník o aké zmeny máte záujem.

2.) My vypracujeme potrebné dokumenty a pošleme Vám ich e-mailom/poštou.

3.) Podpíšete pred notárom alebo na matrike.

4.) Podpísané doklady nám pošlete elektronicky e-mailom alebo poštou.

5.) Podpísané doklady následne podáme do obchodného registra.

6.) Zaplatíme poplatok do obchodného registra.

7.) Obchodný register zaregistruje zmeny vo Vašej spoločnosti s.r.o.

8.) Pošleme Vám nový výpis z obchodného registra.

DANE A ÚČTOVNÍCTVO

Ako na účtovníctvo?

Po založení s.r.o., alebo po kúpe s.r.o. Vám zabezpečíme aj účtovnícke služby. Spolupracujeme s účtovníckou firmou, ktorá má dlhoročné skúsenosti, zabezpečuje komplexné spracovanie účtovníctva v celom rozsahu podľa platnej legislatívy. .

O všetko postarané

Zabezpečuje podvojné účtovníctvo, jednoduché účtovníctvo, mzdy a personalistika, daňové a iné poradenstvo, optimalizácia daní a odvodov , ročná závierka, vypracovanie daňového priznania , vypracovanie DPH, vedenie knihy jázd, vedenie registračnej pokladne, komunikácia s orgánmi sociálneho i zdravotného zabezpečenia, daňovým úradom.

Jednorázovo aj pravidelne

Firma spracováva pravidelné účtovníctvo, ale aj  jednorazové účtovníctvo, vypracuje Vám aj rekonštrukciu účtovníctva, audit účtovnej agendy a overenie účtovnej závierky audítorom. 

Zaručená kvalita

Firma zabezpečuje účtovníctvo kvalitne a načas. Preberá primeranú zodpovednosť za správnosť, upozorňuje na nedostatky. Ceny sú prístupné, zodpovedajúce objektívnym podmienkam a nárokom jednotlivých klientov. Na základe individuálneho posúdenia potrieb, rozsahu a možností spolupráce bude Vám vypracovaná cenová ponuka, ktorá závisí najmä od typu služby, veľkosti účtovnej agendy, počtu zamestnancov a iných parametrov.

PORADENSTVO

Poradenstvo a konzultácie

Chcete sa pred kúpou, či založení firmy poradiť, či konzultovať  Vaše zámery? Sme tu pre Vás! Preto neváhajte a v prípade ďalších otázok Vám poskytneme cenné informácie.

Právne a odborné poradenstvo

V prípade potreby Vám odporučíme právnickú firmu, účtovnícku firmu, či inú inštitúciu, ktorá s Vami prekonzultuje Vaše prípadné doplňujúce otázky.

TLMOČENIE A PREKLADY

Tlmočnícke služby:

Preklady:

Postup pri prekladoch:

  1. V prípade, že vo Vašej slovenskej firme bude spoločníkom zahraničná firma, je potrebné do Obchodného registra dodať Výpis z obchodného registra zahraničnej firmy, ktorý nesmie byť starší ako 3 mesiace. Tento výpis z obchodného registra musí byť úradne preložený do slovenského jazyka. Vy nemusíte zháňať prekladateľa, my Vám zabezpečíme úradný preklad. Zabezpečujeme úradne (súdne) overené preklady aj v expresnom termíne do 24 hodín.

 

  1. Ak chcete mať vo Vašej slovenskej firme konateľa, ktorý je zahraničným občanom z Európskej únie, potrebuje doložiť Výpis z registra trestov, ktorý nesmie byť starší jako 3 mesiace. My Vám zabezpečíme preklad zadarmo, cena založenia s.r.o., cena predaja slovenskej spoločnosti s.r.o. obsahuje aj preklad registra trestov zahraničného konateľa.
  1. Podľa Vašej požiadavky zabezpečujeme preklady všetkých zakladateľských dokumentov, preklady dokumentov o prevode obchodných podielov do anglického a nemeckého jazyka

OSTATNÉ SLUŽBY

Otvorenie bankového účtu

Založili sme Vám s.r.o., alebo ste kúpili našu slovenskú hotovú ready made s.r.o., či zahraničnú firmu? Poskytneme Vám aj ďalšiu našu službu: asistencia pri otvorení bankového účtu. Pomôžeme Vám pri otvorení firemného bankového účtu, budeme Vám asistovať aj pri otvorení bankového účtu pre Vás ako fyzickú osobu.

Podmienky otvorenia bankového účtu

Banky v poslednom čase sprísnili podmienky pre otvorenie firemného bankového účtu. Nakoľko banky sú súkromné firmy, nie sú povinné otvoriť každému klientovi bankový účet a klientov si vyberajú. V niektorých bankách musíte vyplniť dotazník s množstvom otázok ohľadom Vášho budúceho podnikania a následne riaditeľ, alebo vedúci banky po zvážení buď dá súhlas na otvorenie Vášho bankového účtu alebo nie.

Poradenstvo

Poskytneme Vám poradenstvo ohľadne úspešného otvorenia bankového účtu. Odporučíme Vám banku, ktorá Vám otvorí firemný aj súkromný bankový účet bez problémov. Odporučíme Vám banku, ktorá má najlepšie služby a ktorá má najnižšie poplatky za svoje služby, poradíme Vám aké doklady vyžadujú banky pre otvorenie bankového účtu.
Pre otvorenie firemného účtu potrebujete originál výpis z obchodného registra, nie starší ako 3 mesiace, pas, alebo občiansky preukaz. Niektoré banky vyžadujú pre Vašu identifikáciu dva doklady a to pas a súčasne aj občiansky preukaz. 
Ak je vo Vašej s.r.o. zahraničná osoba je potrebné banke poskytnúť aj jej osobné daňové číslo.

Jeden alebo viac účtov

Banka zvyčajne otvorí firme 1 firemný bankový účet. V prípade, ak by ste chceli pre Vašu slovenskú s.r.o. otvoriť 2 bankové účty, navštívime s Vami 2 banky a budeme Vám asistovať pri otvorení dvoch bankových účtov.

Nemusíte čakať

V prípade Vášho záujmu, dohodneme v banke pre Vás presný termín podpisu zmluvy pre otvorenie bankového účtu. Banka vopred vypracuje doklady a Vy už nemusíte čakať v poradí zákazníkov a len podpíšete doklady, čím ušetríte čas.
Zahraničným klientom, ktorí neovládajú slovenský jazyk, poskytneme tlmočenie pri otvorení  bankového účtu. 

Predaj firmy s históriou

Ak plánujetre požiadať banku o firemný úver, výhodnejšie je kúpiť spoločnosť s históriou, teda spoločnosť, ktorá už fungovala 1- 2 roky. Aj takéto firmy máme v ponuke.  V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Dajte nám vedieť aké podmienky má  firma, o ktorú máte záujem spĺňať – rok založenia, aké vysoké obraty, aký zisk má mať, a my Vám takú firmu zabezpečíme.

Registrácia motorového vozidla

Uvažujete nad kúpou firemného vozidla dovezeného zo zahraničia? Nemáte čas stáť hodiny na polícii a príslušných úradoch? Zverte registráciu Vášho nového alebo ojazdeného motorového vozidla nám a my Vám ho bez problémov zaregistrujeme na Slovensku. Vybavíme kontrolu originality, technickú kontrolu Vášho vozidla, podáme žiadosti na príslušné orgány, zabezpečíme preklady zahraničných dokladov, vybavíme technický preukaz a poznávaciu značku Vášho motorového vozidla.