Hotové Ready-made firmy na predaj

Príde Vám zakladanie novej firmy s.r.o. príliš zdĺhavý proces a chceli by ste podnikať čím skôr? Chcete si ušetriť nie len čas, ale aj financie a zároveň neabsolvovať zhon na úradoch? Odkúpenie už založenej čistej firmy “ready made” je najefektívnejšie riešenie pre Váš pohodlný štart podnikania.

Vyberte si z našej ponuky vopred založených firiem a podnikajte ihneď! Ide to predsa aj jednoduchšie…

0
Cena za ready made firmu s IČ DPH
0
Cena za ready made firmu nie je platca dph

Cena za ready made firmu s IČ DPH

Cena za ready made firmu neplatca DPH

Ready made spoločnosť s.r.o. bola založená výlučne za účelom predaja, preto nikdy nevykonávala žiadnu podnikateľskú činnosť, taktiež nemá žiadne pohľadávky ani záväzky, má v plnej výške splatený základný kapitál, má 5-20 predmetov podnikania a je zapísaná do obchodného registra, má pridelené IČO, je registrovaná na daňovom úrade. 

Ak potrebujete rýchlo získať slovenskú firmu a nemáte čas čakať (10–15 prac. dní), pokým bude spoločnosť založená, obráťte sa na nás s dôverou.  My Vám ju skutočne zabezpečíme – RÝCHLO – JEDNODUCHO – PROFESIONÁLNE. Stačí si vybrať z našej ponuky,v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať a my Vám poradíme, ktorý typ spoločnosti je pre Vás ten najvhodnejší.

Ponuka ready made hotových firiem

PÍSOMNE GARANTUJEME, ŽE NAŠA EXISTUJÚCA READY-MADE FIRMA URČENÁ NA PREDAJ NEMÁ ŽIADNE ZÁVÄZKY A POHĽADÁVKY, NIKDY NEVYKONÁVALA PODNIKATEĽSKÚ ČINNOSŤ.

Často kladené otázky FAQ

 • Slovenská ready made spoločnosť s.r.o. je vopred založená spoločnosť, ktorá je pripravená okamžite k predaju. Môžete s ready-made firmou IHNEĎ ZAČAŤ PODNIKAŤ.
 • Bola založená výlučne za účelom predaja klientovi, nikdy nevykonávala podnikateľskú činnosť.
 • Písomne garantujeme, že ready made firma nemá žiadne dlhy, nemá žiadne záväzky a pohľadávky – 100 % GARANCIA BEZDLŽNOSTI.
 • Má v plnej výške splatený základný kapitál 5000,- EUR, vy už nemusíte platiť 5000,- EUR!!
 • Má 5-20 predmetov podnikania, ktoré môže klient okamžite využiť pri podnikaní.
 • Ready made firma už má pridelené identifikačné údaje: identifikačné číslo organizácie IČO a daňové identifikačné číslo DIČ.
 • *Ready made firma je registrovaná k DPH na daňovom úrade, má pridelené IČ DPH.

Nasledujúce jednoduché kroky budú potrebné od Vás:

 1. Vyberiete si firmu z našej aktuálnej ponuky. Ak potrebujete poradiť, ktorá spoločnosť je pre Vás vhodná, volajte na tel. číslo: +421 902 877 779
 2. Po výbere spoločnosti potvrdíte jej záväznú rezerváciu a vyplníte objednávkový formulár. Dodáte nám údaje nového konateľa, spoločníka, prípadne nový názov firmy, rozšírenie predmetov činnosti a dohodneme si termín predaja spoločnosti. Na základe Vášho vyplneného objednávkového formulára Vám zašleme konečnú cenovú kalkuláciu za Vami objednané služby a dohodneme si termín podpisu dokladov u notára.
 3. Predaj firmy a podpisovanie dokumentov prebieha pred slovenským notárom. Od momentu podpisu dokumentov sa stávate konateľom firmy a môžete v mene firmy podnikať. Doklady môžete podpísať aj v zahraničí na Slovenskej ambasáde /na Slovenskom Konzuláte. Apostil nie je potrebný. U notára sú potrebné doklady totožnosti (občiansky preukaz alebo pas) konateľa, spoločníka. Nie je nutná účasť všetkých konateľov aj spoločníkov, predaj spoločnosti zabezpečíme aj na základe splnomocnenia.
 4. Zaplatiť za služby pri podpise dokumentov. 
 5. Zahraničný konateľ musí zabezpečiť register trestov, ktorý nesmie byť starší ako 3 mesiace. Register trestov môžete poslať dodatočne, neskôr na našu e-mailovú adresu. Originál register trestov nie je podmienkou pre zápis zmien do obchodného registra.
 6. Slovenský konateľ nemusí dokladať výpis z registra trestov.
 7. Ak bude spoločníkom právnická osoba, potrebný je aktuálny výpis z obchodného registra. Ak sa jedná o zahraničnú právnickú osobu, zabezpečíme jeho úradný preklad.
 8. Pri zmene sídla spoločnosti je potrebný súhlas vlastníka nehnuteľnosti alebo nájomná zmluva, list vlastníctva.
 9. Súhlas z Daňového úradu – zahraničný spoločník nemusí doložiť.

My zabezpečíme:

 1. Zvolanie valného zhromaždenia, kde sa bývalí a noví členovia dohodnú na predaji firmy.
 2. Vypracovanie zmluvy o prevode obchodných podielov a všetkých potrebných dokumentov pre zápis zmien v Obchodnom registri.
 3. V rámci zmien v spoločnosti je možné zmeniť okrem konateľa a spoločníka aj názov firmy, sídlo spoločnosti, rozšíriť predmety činností, či navýšiť základné imanie spoločnosti.
 4. Zabezpečenie overenia podpisov na dokumentoch u slovenského notára
 5. Zaplatenie poplatku za zápis zmien do Obchodného registra
 6. Zabezpečenie zápisu zmien do Obchodného registra
 7. Nový výpis z Obchodného registra
 8. Zápis zmien na Daňovom úrade
 • Vybavovanie trvá len pár hodín, Vy sa zdržíte u notára cca 30 minút, kedy podpíšte všetky potrebné doklady. Za účelom predaja firmy je nutné vycestovať na Slovensko len jedenkrát.
 • Zápis zmien v Obchodnom registri trvá 3-5 dní. Po zápise zmien v obchodnom registri získate nový výpis z Obchodného registra.
 • názov firmy
 • sídlo firmy
 • konateľa a spoločníka
 • rozšíriť predmety činnosti

– Zmena názvu firmy, zmena konateľa a spoločníka, rozšírenie predmetov činnosti (voľné predmety činnosti) sú započítané v cene ready made firmy.

Nie nemusí, zahraničným klientom ponúkame jednoduchý postup:

 1. Vyplníte objednávkový formulár
 2. My Vám pošleme e-mailom faktúru a Vy ju zaplatíte.
 3. My obdržíme platbu.
 4. Akonáhle obdržíme platbu, pošleme Vám e-mailom všetky dokumenty. Pošleme Vám aj splnomocnenie.
 5. Vy podpíšete dokumenty v zahraničí na Slovenskom veľvyslanectve.
 6. Vy nám pošlete podpísané, overené dokumenty poštou na našu adresu.
 7. Podpísané doklady pošleme elektronicky do obchodného registra.
 8. Pošleme Vám e-mailom aj poštou všetky dokumenty, vrátane nového výpisu z obchodného registra, kde sú zaregistrované zmeny v spoločnosti.