Kúpa ready made firmy platca dph

Už za pár dní môžete začať podnikať s hotovou firmou sro platca DPH. Zarezervujte si ešte dnes Vašu novú slovenskú spoločnosť s.r.o. s IČ DPH, Vy len podpíšete dokumenty u notára a všetko ostatné zabezpečíme my.

0
Cena za ready made firmu platca dph

Predaj firmy s.r.o. platca DPH

V posledných rokoch je čoraz ťažšie získať IČ DPH na daňovom úrade pre slovenskú firmu s.r.o.  Preto najjednoduchší a najrýchlejší spôsob ako získať slovenskú firmu, je kúpa slovenskej firmy, ktorá má už pridelené IČ DPH. Takto už za pár dní môžete pracovať s Vašou novou slovenskou firmou s.r.o. ako platca DPH a to za výhodnú cenu 1999€. Stačí vyplniť ONLINE formulár, či nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

Ak potrebujete rýchlo získať slovenskú firmu s IČ DPH a nemáte čas čakať (10–15 pracovných dní), pokým bude spoločnosť založená a ďalších 30 dní, pokým spoločnosť získa IČ DPH, obráťte sa na nás s dôverou.  My Vám ju skutočne zabezpečíme – RÝCHLO – JEDNODUCHO – PROFESIONÁLNE.

Za ready-made firmu s.r.o PLATCA DPH u nás zaplatíte len:

1999€

papier na podpis zmluvy sro platca dph

Firma výlučne za účelom predaja

Predáme Vám našu novú vopred založenú slovenskú firmu tzv. „Ready-made firmu“, ktorá bola založená výlučne za účelom predaja, nikdy nevykonávala žiadnu podnikateľskú činnosť, nemá žiadne pohľadávky ani záväzky, má v plnej výške splatený základný kapitál, má 5-20 predmetov podnikania, je zapísaná do obchodného registra, má pridelené IČO, je registrovaná na daňovom úrade, má pridelené DIČ, IČ DPH (ružová kartička).

Už za pár dní podnikáte ako platca DPH

Prevedieme v spoločnosti podľa Vašich pokynov príslušné zmeny: zmena obchodného mena, zmena konateľa, spoločníka, rozšírenie živností. Všetky zmeny v spoločnosti sú započítané v predajnej cene spoločnosti, cena sa nezvyšuje.
Vy sa stávate novým majiteľom spoločnosti už ako platca DPH, ako aj jej konateľom a môžete za ňu ihneď konať. Následný zápis zmien do obchodného registra má iba potvrdzujúci účinok. Zápis zmien do Obchodného registra trvá zvyčajne 3-5 pracovných dní.

rychle založenie firmy sro

PÍSOMNE GARANTUJEME, ŽE NAŠA EXISTUJÚCA READY-MADE FIRMA URČENÁ NA PREDAJ NEMÁ ŽIADNE ZÁVÄZKY A POHĽADÁVKY, NIKDY NEVYKONÁVALA PODNIKATEĽSKÚ ČINNOSŤ.

Za ready made firmu s.r.o. PLATCA DPH u nás zaplatíte len:

1999€

a táto suma sa už nenavyšuje

Podmienky predaja - potrebné od Vás:

Podmienky predaja potrebné od Vás:

vyber firmy na pockanie
vyber firmy na pockanie

1.) Výber spoločnosti a rezervácia

Po výbere spoločnosti s IČ DPH potvrdíte jej záväznú rezerváciu a vyplníte objednávkový formulár. Dodáte nám údaje nového konateľa, spoločníka, prípadne nový názov firmy, rozšírenie predmetov činnosti a dohodneme si termín predaja spoločnosti. Na základe Vášho vyplneného objednávkového formulára Vám zašleme konečnú cenovú kalkuláciu za Vami objednané služby a dohodneme si termín podpisu dokladov u notára.

2.) Predaj firmy

Predaj firmy PLATCA DPH a podpisovanie dokumentov pred slovenským notárom. Od momentu podpisu dokumentov sa stávate konateľom firmy a môžete v mene firmy, ktorá je platca DPH podnikať. Doklady môžete podpísať aj v zahraničí na Slovenskej ambasáde /na Slovenskom Konzuláte. Apostil nie je potrebný. U notára sú potrebné doklady totožnosti (občiansky preukaz alebo pas) konateľa, spoločníka. Nie je nutná účasť všetkých konateľov aj spoločníkov, predaj spoločnosti vieme zabezpečiť aj na základe splnomocnenia.  Finálna platba za služby prebieha pri podpise dokumentov. 

zmluva na prevod firmy
dokumenty k firme

3.) Dodanie dokumentov

Slovenský konateľ nemusí dokladať výpis z registra trestov. Zahraničný konateľ musí zabezpečiť register trestov, ktorý nesmie byť starší ako 3 mesiace. Register trestov môžete poslať dodatočne, neskôr na našu e-mailovú adresu. Originál register trestov nie je podmienkou pre zápis zmien do obchodného registra. Ak bude spoločníkom právnická osoba, potrebný je aktuálny výpis z obchodného registra. Ak sa jedná o zahraničnú právnickú osobu, zabezpečíme jeho úradný preklad.

4.) Zabezpečenie sídla

Pri zmene sídla spoločnosti s.r.o. je potrebný súhlas vlastníka nehnuteľnosti alebo nájomná zmluva, list vlastníctva.  Každá slovenská spoločnosť musí mať podľa zákona svoje sídlo. Ak vlastné sídlo zabezpečené nemáte, zabezpečíme Vám službu registračné sídlo spoločnosti, v rámci ktorej zabezpečujeme adresu sídla na účely zápisu do obchodného registra. Zákon neumožňuje zaregistrovať ako sídlo spoločnosti P.O.BOX, vyžaduje sa reálna adresa, na ktorú je možné zaslať úradné zásielky. 

virtualne sidlo

Podmienky predaja - My zabezpečíme:

Podmienky predaja MY ZABEZPEČÍME:

Máte záujem o kúpu Hotovej READY MADE firmy PLATCA DPH?

Predaj s.r.o. platca DPH Vás u nás bude stáť IBA 1999€. Neváhajte a kontaktujte nás prostredníctvom ONLINE formulára. Napíšte nám Vaše konkrétne otázky ohľadom predaja hotovej firmy PLATCA DPH a my sa Vám v priebehu niekoľkých hodín spätne ozveme na Vašu e-mailovú adresu. Už za pár dní môžete podnikať ako PLATCA DPH, bez zbytočného čakania na úradoch, jedine pri kúpe READY MADE s IČ DPH máte 100% garanciu plnohodnotného podnikania ako platiteľ DPH. 

klikni pre ONLINE formulár

Doplňujúce Informácie
kratky čas predaja

Ako dlho trvá predaj s.r.o. PLATCA DPH, hotovej vopred založenej firmy?

•Vybavovanie trvá len pár hodín, Vy sa zdržíte u notára cca 30 minút, kedy podpíšte všetky potrebné doklady. Za účelom predaja firmy je nutné vycestovať na Slovensko len jedenkrát. Zápis zmien v Obchodnom registri trvá 3-5 dní. Po zápise zmien v obchodnom registri získate nový výpis z Obchodného registra.

zmeny ikonka

Čo je možné meniť pri predaji firmy?

•názov firmy •sídlo firmy •konateľa a spoločníka •rozšíriť predmety činnosti. Zmena názvu firmy, zmena konateľa a spoločníka, rozšírenie predmetov činnosti (voľné predmety činnosti) sú započítané v cene.